Proljetna akcija čišćenja u Kantonu Sarajevo: Ekipe JKP “OSG” i Općine Stari Grad provode koordinisanu akciju čišćenja zelenih površina

Sa lokacije “Bentbaša”, jučer je počela velika akcija proljetnog čišćenja u općini Stari Grad koja će trajati dva dana i obuhvatit će sve starogradske mjesne zajednice. JKP ”OSG” zajedno sa ekipama Općine Stari Grad od jutarnjih sati vrše košenje zelenih površina, otklanjanje otpada.

U akciji participiraju i pripadnici civilne zaštite Stari Grad, Gorske službe spašavanja Trebević, DVD Vratnik, uposlenici Općine Stari Grad i Javnog komunalnog preduzeća Općine Stari Grad te Kantonalne javne ustanove za zaštićena prirodna područja Sarajevo.

Podijelite sadržaj
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

Povezani sadržaj